Hakkımızda

Biz

%100 yerli sermaye ile kurulmuş olan firmamız yine yatırım ve iştiraklerine de milli sermaye ile devam etmekte kazançlarını ve gelirlerini yurtiçinde değerlendirerek istihdama ve milli ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Üretim alanında firmalara kurumsal çözüm ortağı olmakla birlikte MAT Original markası ile AB ve azerbaycan a da ürün ihraç etmekteyiz. Sahibi bulundugumuz yüksek teknoloji baskı sistemlerini kendi markamız için ürünler tasarlamakta ve  aynı zamanda çözüm ortağı olarak yerli markaların hizmetine sunmaktayız. Bu hizmet ile birlikte yerli yatırımların markalaşma sürecinde ihtiyaç duydukları sermaye miktarını minimal seviyelere indirgemeyi hedeflemekteyiz. önceki sistemlerin handikapı olan düşük maaliyet için yüksek adet politikasını teknoloji sayesinde adet gözetmeksiniz aynı maaliyetle üreterek hem üretimde çeşitliliği destekliyor hemde iş ortaklarımızı stok maaliyetinden kurtararak reklam ve tanıtıma odaklanmaya yönlendiriyoruz.

https://www.kayseriiselbisesi.com/ markamız ile işyerlerinin iş kıyafeti ihtiyaçlarını yine minumum maaliyetlerde ve minumum adetlerde üreterek hem kurumsallaşmayı kolaylaştırıyor hem iş elbisesi gibi bir konunun işletmelere maddi yük oluşturmadan her firmanın erişebileceği bir alana indirgiyoruz.